The most sad song in my life

25. august 2014 at 20:23 | Candis |  other music
Je to zřejmě poněkud pošetilé, že se na blog vracím zrovna tímto článkem, ale musím to vše sepsat, dokud je to čerstvé.
Ale nejdříve bych ráda vyjádřila své nadšení pro obnovení mé stránky. Ten měsíc, co jsem si dala "pohov" od blogování mě v jistém ohledu změnil. Předtím jsem cítila blog jako takovou "nepovinou povinnost", jestli mi rozumíte. Došla jsem ale k závěru, že o tom blog opravdu není. It is supposed to be fun! jak bych řekla, kdybych byla angličkanka. Doufám, že mě mezi sebe přijmete zrovna tak, jako dříve. Ale dost už o mém návratu.
V sobotu minulého týdne se stalo hodně věcí. A obzvláště díky jedné jsem teď jako ve snu. Asi vám neřeknu jasně, o co se jedná, ale pokusím se vám to naznačit. Nemyslete si prosím, že se jedná o něco velkého, ba naopak, je to úplná prkotina, která však na mě, jako na velice emocionálně založeného člověka, udělala veliký dojem. Nezlobte se na mne, že mi teď vůbec nerozumíte, snad vám to časem objasním.
S touto věcí je úzce spojená, jak jinak, i hudba. Konkrétně píseň od zpěváka Gotyeho, známého pro píseň "Somebody that I used to know". Tentokrát mě okouzlil písní "Hearts and Mess", která opravdu není novinkou (na youtube byla nahrána v prosinci roku 2007). Samotná píseň je úžasná, avšak tím "trhákem" se u mne stala kvůli jednomu videu, kde byla použita. Není nemožné, aby se zde video, ať už v blízké budoucnosti nebo po trochu delší době, objevilo. Teď ale není ten správný čas, takže vám představím jen oficiální klip k písni.


Píseň je tak žalostně nádherná, že mi pokaždé vyrazí dech. Asi nemám více co dodat. Jsem naprosto dojatá a okouzlená. Předpokládám, že vy z toho nebudete unešeni v takové míře jako já. Své názory a pocity při poslochání písně prosím zaznamenejte do komentářů.

Candis
 


Comments

1 LinDa☮ | Web | 27. august 2014 at 20:53 | React

Páči sa mi ten nápad na videoklip :) A ako kráčajú podľa hudby, proste dokonalé.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama