RE-BORN

20. august 2014 at 15:08 | Candis |  informations
Vlastně ani nevím, co mě nakoplo, ale blog "obnovuji" trochu dříve, než jsem původně předpokládala. Nebude to ale tak, že se sem prostě vrátím s nějakým článkem na téma týdne. Kdepak. Rozhodla jsem se, že svůj blog překopu. Snad vás to moc nevyděsilo, ale musím provést pár změn.

- poupravím si seznam affs.

Předpokládám, že vytvořím další složku (něco jako oblíbené blogy), kam z affs přesunu několik (asi většinu) blogů, které (řeknu to upřímě) v affs mít nechci. Není to nic osobního, ale nechci zatěžovat obě strany tím, že es budu nutit "obíhat" tyto blogy. Není to tak, že bych na ty "oblíbené blogy" potom už vůbec nezavítala. Navštívím je, když budu mít náladu. Pokud se adresa vašeho blogu ocitne mezi oblíbenými blogy, nezlobte sa prosím na mě. Prostě potřebuji omezit seznam affs. Také předpokládám, že na mě už několik blogerů za ten měsíc zapomělo (což vám nezazlívám). Navíc můj blog bude trochu (předpokládám) jiný, než jaký byl doteď, takže pokud byste už nechtěli být mým aff, tak mi bez cavyků napište, já si vás (třeba) zařadím mezi oblíbené ;)

- kompletně překopu menu

K tomu asi není co dodávat. Plánuji vytořit nové rubriky, některé naopak sloučit a tak. Prostě tu mm dost práce.

- jiná image blogu

K nové image blogu nepatří jen nový design, který očekávejte (bude z vlastní tvorby a měl by být jednoduchý a výstižný) s mým návratem. Ale patří k tomu i jiné druhy článků. Tohle jsem ještě tak úplně nedomyslela, ale mám takový pocit, že se blog zaměří více na hudbu.

- aktivnost

To je termín (ve spojení s dodržováním termínů: vražda), který mi dělá problémy (viz předešlý měsíc). Nechci se do ničeho nutit (blog má být koníček). Nevím, jak to bude se školou, uvidíme. Tady nic neslibuju, ani nic nepohřbívám. Teď ještě k datumu mého návratu. Blog se asi nevykope v jednom dni. Bude to delší proces (zahrnující všechny předešlé body). Až budu připravená znovu nastartovat, dám vědět jak na blogu svém, tak i na těch vašich.

No a nakonec bych se chtěla omluvit. Neberte to jako nějakou lacinou omluvu, protože mě moje přestávka v blogování opravdu mrzí, ale člověk si musí občas odpočinout. Opravdu doufám, že už se mi to mockrát nestane, ale znáte mě, radši nic slibovat nebudu. Takže si mě prosím vytáhněte na povědomí, protože do konce prázdnin už jsem určitě zpět!

Candis
 


Actual articles

Reklama